Автострахування в СК «ВіДі-Страхування»

Ми пропонуємо весь комплекс послуг зі страхування автомобілів з високим рівнем сервісу

Ваші переваги з КАСКО від ТДВ «СК ВіДі-Страхування»

Страхование
Зручно та швидко

Купівля автомобіля, укладення договору КАСКО та інших договорів страхування відбувається безпосередньо в автоцентрі.

Страхование
Оперативно та якісно

Ремонт на офіційних СТО. Ремонт автомобіля здійснюється без очікування перерахування грошей на СТО. Виїзд аварійного комісара.

Страхование
Не відмовляємо у виплаті

Немає відмови у виплаті внаслідок грубих порушень ПДР.

Консультації 24/7

(044) 503 35 55

Ми надаємо повний комплекс послуг автомтрахування: КАСКО, Автоцивілка, добровільна Автоцивілка страхування від нещасного випадку на транспорті.

Отримати КАСКО в «СК «ВіДі-Страхування»

Інформація про ліцензію

ТДВ «СК «ВіДі-Страхування». Ліцензія Держфінпослуг України на здійснення добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного) АВ № 500238 від 05.01.2010 р. Ліцензія Держфінпослуг України на здійснення добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника) АВ № 500247 від 05.01.2010 р.
Ліцензія Держфінпослуг України на здійснення добровільного страхування від нещасних випадків АВ № 500237 від 05.01.2010 р. Страховиками за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів («Автоцивілка») виступають ПАТ «Страхова Компанія «ПРОВІДНА» (ліцензія Держфінпослуг України АВ № 594446 від 20.01.2012 р.), ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» (ліцензія Держфінпослуг України АГ № 569295 від 21.01.2011 р.) та ПАТ «Страхова компанія «АХА Страхування» (ліцензія Держфінпослуг України АГ № 569137 від 24.12.2010 р.) за відповідними договорами доручення.
1 Клієнт має право 1 раз за строк дії договору не надавати страховику довідку з Нацполіції для отримання страхового відшкодування за наявності всіх наступних умов: настання страхового випадку за страховим ризиком ДТП; розмір збитку, заподіяний застрахованому автомобілю, не перевищує 10% від страхової суми; відсутні інші учасники дорожнього руху, причетні до цієї події.
2 Клієнт має право в разі пошкодження скляних деталей кузова автомобіля не надавати страховику довідку з компетентного органу для отримання страхового відшкодування за наявності всіх наступних умов: відсутність інших пошкоджень автомобіля; відсутність інших учасників цієї події — у кількості раз, зазначених у договорі страхування для цієї опції./p>

Пройти тест-драйв

Задати питання

Аеропорт Сервіс

Зустрічай весну разом із Ford “ВіДі-Край Моторз”!

Пройди тест-драйв на Ford Kuga

Зустрічай весну разом із Ford “ВіДі-Край Моторз”!

ford

Зустрічай весну разом із Ford “ВіДі-Край Моторз”!