Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
Бренд:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуга
Державний номерний знак
Бланк свідоцтва
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля
Чи бажаєте докладно ознайомитися з інформацією?
Детальніше про Ford Transit Connect

Досконалі технології

Інженерам вдалося створити економічний дизельний двигун об'ємом 2,0-літри, який демонструє мінімальні показники викидів вуглекислого газу. Це не впливає на технічні характеристики та враження від керування.
 
Керування Ford Tourneo Custom нагадує поїздку в автомобілі класу «люкс». М'які сидіння з підігрівом, кермо, що регулюється, системи допомоги водію надають впевненості під час керування.
 
Ви можете обрати автомобіль з автоматичною коробкою передач, що гарантує плавну їзду, навіть рухаючись містом з постійними зупинками. Перемикання передач здійснюється вручну. Достатньо перемикати кнопки на панелі приладів. Піднімаючись крутим схилом або рухаючись слизькою поверхнею, передачу можна заблокувати.

Допомога водієві

Технологія Intelligent Speed Assist створена для автоматичного регулювання темпу автомобіля. Опція Traffic Sign Recognition розпізнає та фіксує швидкість, встановлену на дорожніх знаках. Програма підлаштовує темп автомобіля відповідно до дозволеного.
 
Функція адаптивного круїз-контролю підтримує обрану швидкість руху. Система фіксує транспортний засіб, що наближається попереду, автоматично знижуючи темп для дотримання безпечної відстані. Щойно траса звільниться, система почне підвищувати швидкість.
 
Камера заднього виду фіксує події, що відбуваються позаду автомобіля. Картинка відображається на екрані, розташованому на центральній консолі. Програма показує віртуальні лінії обмеження паркування. Камера активується автоматично разом з увімкненням задньої передачі.

Оновлений дизайн

Екстер'єр Форд Торнео притягує захопливі погляди. Стильний зовнішній вигляд автомобілю додає виразна решітка радіатора з п'ятьма ребрами, великі колеса, яскрава система освітлення та хромовані деталі. З обох боків встановлені розсувні двері, а для комфорту пасажирів передбачені підніжки.
Затишний інтер'єр створює відчуття комфорту та дарує приємні враження під час поїздки. У Форд Торнео Кастом можуть вільно розміститися 9 осіб. Для зручності пасажирів передбачені м'які крісла з підголовниками, оснащені ременями безпеки. Салон доповнений нішами для зберігання та транспортування речей, а також підставками для чашок. Автомобіль оснащений надійними подушками безпеки (зокрема стандартною подушкою для водія, набором для захисту голови, грудної клітини) та шторками з боків.
На сайті ви можете ознайомитися з цінами та комплектацією Форд Торнео. У дилерському центрі Форд ВІДІ Край Моторз ми пропонуємо пройти тест-драйв і отримати додаткову консультацію фахівців.