Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
Бренд:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуга
Державний номерний знак
Бланк свідоцтва
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля
Детальніше про Ford Transit Custom

Форд Транзит Кастом в Україні

Автомобіль оснащений двигуном EcoBlue об'ємом 2,0 літри поліпшеної потужності. Він демонструє мінімальний рівень викидів, а спеціальні технології дозволяють економно витрачати пальне.

У дорожніх заторах або в умовах частих зупинок на міських трасах опція Auto Start-Stop автоматично зупиняє роботу двигуна. При цьому робота кондиціонера, розважальних систем та радіо триває. Щоб продовжити рух, досить натиснути на зчеплення, увімкнути першу передачу та натиснути на газ. На жвавих дорогах міста така технологія дозволяє скоротити витрату пального на 10%.

Для забезпечення плавного керування, навіть за умов інтенсивного руху з частими зупинками, ви можете встановити автоматичну коробку передач. Передачі перемикаються за допомогою кнопок на панелі приладів.

Салон оновленого Ford Transit Custom поєднує сучасний дизайн і величезний рівень комфорту. Продумана конструкція кабіни дозволяє зберігати та транспортувати велику кількість речей. А комплекс інтелектуальних систем зробить перебування в салоні ще комфортнішим.

Форд Транзит Кастом оснащений інноваційними функціями для допомоги водієві. Інформаційно-розважальна система SYNC 3 дозволяє управляти навігацією, телефоном або аудіосистемою за допомогою голосових команд і сенсорного екрана. Регулювати температуру обігріву та кондиціонування, а також обороти вентилятора надзвичайно просто – за допомогою зрозумілих кнопок на панелі управління.

Ергономічна конструкція сидінь допомагає тримати спину та шию у правильному положенні, подарувавши максимальний комфорт. Крісла оббиті щільною тканиною з потовщеної нитки. М'які сидіння сприяють зручності навіть у довготривалих поїздках.

У комплектації Transit Custom Комбі доступна конфігурація складних сидінь другого та третього ряду 2 + 1, в комплектації Transit Custom Комбі-фургон – конфігурація складних сидінь другого ряду 2 + 1, а в комплектації Transit Custom DCiV – конфігурація з потрійним спільним сидінням другого ряду.

Перед тим, як придбати Форд Транзит Кастом, скористайтеся послугою тест-драйву, записатися на який ви можете на нашому сайті. У дилерському центрі Форд ВІДІ Край Моторз ви можете отримати професійну консультацію фахівця, який допоможе визначитися з комплектацією. Ми є офіційним дилером Ford в Україні, тому пропонуємо вигідні гарантійні умови від виробника.