Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
Бренд:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуга
Державний номерний знак
Бланк свідоцтва
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля
Доступні кольори
Оберить колір авто
Детальніше про Ford Mustang

Класичний дизайн Ford Mustang

Виразна решітка радіатора, ідеальний рельєф капота, блоки задніх фар, що світяться трьома смугами, та впізнавана емблема поні. Цей автомобіль, створений для поціновувачів розкоші, підкреслить високий статус свого власника.

Ford Mustang не сплутаєш ні з яким іншим автомобілем. Витончена конструкція кузова покращує аеродинаміку та притискну силу. Подовжений капот плавними лініями сходить донизу, зменшуючи опір повітря. Передні сплітери впливають на притискну силу, збільшуючи її. Усе це дозволяє поліпшити динаміку автомобіля.

Вишуканий просторий салон дозволяє насолоджуватися кожною поїздкою. М'які шкіряні крісла, алюмінієві панелі, стильне внутрішнє оздоблення створюють розкішний інтер'єр автомобіля. Кожне сидіння обладнане ременями безпеки. Дисплей та вимикачі розміщені в інтуїтивно доступних місцях, що дозволяє повністю сконцентруватися на дорозі.

Потужність та ефективність

Двигун EcoBoost демонструє ідеальний баланс економії пального, потужності та мінімального рівня викидів. За 5,8 секунд автомобіль розганяється до ста кілометрів за годину, а його максимальна швидкість становить 234 км за годину.

Обравши 5-літровий двигун V8, ви відчуєте ще більшу потужність. Максимальна швидкість автомобіля з таким двигуном – 250 км за годину, а час розгону – 4,8 секунди. Крім цього, ви зможете насолоджуватися неповторним розкотистим ревом двигуна.

Інноваційні технології для ідеальної поїздки

Кожна деталь створена, щоб поліпшити управління навіть у найскладніших дорожніх умовах, отримуючи задоволення від поїздки. Купити Форд Мустанг означає стати володарем розкішного автомобіля з низкою інноваційних опцій. Використання передових технологій дозволяє повною мірою насолоджуватися новим Mustang.

Ви можете відрегулювати параметри відповідно до ваших потреб, щоб контролювати всі опції та впевнено керувати автомобілем. Досконала аудіосистема з 12 динаміків і 8-дюймового сабвуфера дозволяє насолоджуватися чистим приємним звучанням. За допомогою голосових команд або сенсорного дисплея ви можете налаштувати навігацію, аудіосистему та клімат-контроль, здійснювати та приймати дзвінки.

Інтелектуальні функції

Завдяки опції Ford Key Free, щоб відчинити та зачинити двері автомобіля, вам не потрібно діставати ключ. Функція особливо корисна, якщо руки зайняті, але потрібно швидко потрапити всередину автомобіля.

Обирайте комфортний температурний режим за допомогою двозонного клімат-контролю. Ви зможете окремо регулювати температуру в передній і задній частині салону. Налаштування можна коригувати на сенсорному дисплеї, регуляторами на центральній консолі або за допомогою голосових команд.

У дилерському центрі Форд ВІДІ Край Моторз, Ви можете отримати професійну консультацію та дізнатися про додаткові особливості моделі Форд Мустанг. Перед тим як купити Ford Mustang, ми пропонуємо протестувати його. Записатися на тест-драйв можна на нашому сайті.