Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
Бренд:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуга
Державний номерний знак
Бланк свідоцтва
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля
Доступні кольори
Оберить колір авто
Чи бажаєте докладно ознайомитися з інформацією?
Детальніше про Ford Mondeo Гібрид

Ford Mondeo hybrid - прекрасне рішення для переміщення по місту на невеликій швидкості

У разі збільшення темпу для більшої потужності автомобіль задіює бензиновий двигун. Під час руху всі гібридні автомобілі можуть використовувати бензин, енергію акумулятора або перемикати двигуни, забезпечуючи значну економію пального. Перемикання відбувається поступово, що також впливає на економну витрату, дарує легкість керування та сприяє плавному руху. Форд Гібрид також оснащений сучасною системою рекуперативного гальмування. Під час гальмування до 90% енергії переходить на заряд батареї.

Водій може самостійно стежити за витратою енергії. У разі ефективного використання на екрані з'являються індикатори у вигляді листочків. Чим більша їх кількість, тим ефективніше використовується енергія. Таким чином можна оптимізувати її витрату.

Ford Mondeo Hybrid – краще рішення вашої безпеки, він допоможе запобігти травмуванню у випадку небажаного ДТП. Передбачено 7 подушок безпеки (фронтальні, бічні, для захисту колін). Така система дозволяє рівномірно розподілити силу удару, захистити грудний відділ і хребет.

Щоб зменшити важкість травм у разі зіткнення, задні сидіння оснащені надувними ременями безпеки. Вони охоплюють все тіло, допомагають знизити силу удару на груди та зафіксувати положення шиї. У звичайних умовах експлуатації ремені використовують як стандартні.

Сучасні технології

Для кращого орієнтування в темряві передбачено 8 типів освітлення. Залежно від ситуації на дорозі система регулює яскравість світла. Active Park Assist4 дозволяє з легкістю проводити паралельне паркування. Система допомагає знайти місце для паркування та спрямовує автомобіль до нього. Водієві залишається контролювати перемикання передач, педаль акселератора та гальма. Спеціальна опція попереджає про наближення транспортних засобів, допомагає підтримувати дистанцію.

Крім функціональних особливостей, Ford Гібрид здивує яскравим екстер'єром, затишним і комфортним салоном. Спортивний дизайн, рельєфні лінії, великий капот із хромованою решіткою та стильне обрамлення вікон сріблястого кольору роблять модель впізнаваною, привертаючи увагу оточення. Салон оснащений зручними шкіряними сидіннями з підігрівом, рівень якого регулюється за 10-ма параметрами. Для вашого комфорту передбачена розетка, щоб заряджати смартфон, і високоякісна аудіосистема з 12-ма динаміками.

Ознайомитися з іншими особливості моделі Форд Гібрид та варіантами комплектації можна на сайті. Ми також пропонуємо пройти тест-драйв, надаємо професійну консультацію, послуги страхування та сервісного обслуговування, скористатися якими ви можете в дилерському центрі.