Чому варто обрати новий Ford Galaxy

Новий Форд Галаксі це просторий 7- місний сімейний мінівен. Автомобіль видозмінився конструкторами зовні і внутрішньо – це більший простір для пасажирів для максимального комфорту, повністю новий дизайн з новою решіткою радіатору, оновленною підвіскою зі спеціально розробленими амортизаторами і пружинами, а також нові системи безпеки руху – запобігання перекидання, фронтального зіткнення, моніторинг знаків і пішоходів та багато іншого.

Galaxy

Ford ECOnetic Technologies – двигуни ЕсоBoost і Duratorq TDCi

6 двигунів на вибір: 2 революційних 1,5 і 2 літрових Ecoboost потужністю 160 і 240 к.с., а також нові дизельні Duratorq TDCi з 120, 150, 180 і 210 к.с.

Galaxy

Інноваційна система EasyFold

Система EasyFold дозволяє згинати кожне сидіння другого ряду одним натисканням кнопки. Для максимальної зручності кнопка EasyFold і функція Power Raise дозволяють прискорити завантаження більш габаритних предметів, опустивши або піднявши третій ряд сидінь.

Galaxy

Система «Auto start stop»

Система «Старт-стоп» дозволить вам автоматично відключати і перезапускати двигун з метою економії палива при частому гальмуванні, що є безцінною якістю в сьогоднішніх пробках.

Детальніше про Galaxy для тебе!
Виберіть інформацію, яку ви хотіли б знати про Galaxy