Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
Бренд:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуга
Державний номерний знак
Бланк свідоцтва
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля
Доступні кольори
Оберить колір авто
Аксесуари
Чи бажаєте докладно ознайомитися з інформацією?
Детальніше про Ford Focus

Оновлений Ford Focus - стильний, комфортний, технологічний

Згадайте все, за що ви так любите Ford Focus і додайте інноваційний дизайн нового рівня. Цього разу виробники пропонують ще більше простору всередині, а сучасний екстер'єр робить автомобіль яскравим і помітним на дорозі. Набір інтелектуальних технологій для допомоги водієві полегшує керування та зробить подорож комфортнішою. Тепер ви можете переконатися у перевагах оновленого Ford Focus і стати власником унікального автомобіля.

Вражаючий дизайн

Елегантний та одночасно спортивний силует нового Ford Focus привертає увагу оточення. Атлетичні, скульптурні лінії кузова переплітаються між собою, поліпшуючи аеродинамічні властивості автомобіля. З першого погляду він запам'ятається вишуканістю та досконалістю, підтверджуючи це з кожною наступною поїздкою.

Інтелектуальні технології

Ford Focus нового покоління оснащений технологією адаптивного круїз-контролю з функцією Stop-and-Go, опцією дотримання обраної смуги руху та допомоги у паркуванні. Всі вони допомагають регулювати прискорення та гальмування, полегшуючи процес керування. Кожна технологія автомобіля створена, щоб поліпшити враження водія від поїздки та подарувати незабутні емоції.

Насолоджуйтесь комфортом

Влаштовуйтеся зручніше у новому неймовірно ергономічному та не менш стильному салоні Ford Focus. Лаконічний просторий інтер'єр, набір інтелектуальних технологій, зручна панель приладів, на якій всі кнопки для керування знаходяться під рукою - будьте впевнені, поїздка подарує комфорт як водієві, так і пасажирам.