Чому слід вибрати Ford Fiesta ST

Завдяки своїй спортивній підвісці і такому ж стилю, шести-ступінчастій коробці передач, поліпшеним гальмам і передовим технологіям, хетчбек Форд Фієста СТ подарує Вам незабутні відчуття від поїздки, і ви зрозумієте – це не звичайний автомобіль.

Fiesta ST

Революційна технологія Eco Boost

1,6-літровий, 4-циліндровий бензиновий революційний двигун EcoBoostпоєднує в собі турбонадув, двофазну систему газорозподілу і безпосереднє вприскування палива.

Fiesta ST

Electronic Torque Vectoring Control

Система, яка допомагає спортивній підвісці входити в найскладніші повороти, наближаючи центр ваги автомобіля до дороги, роблячи маневр максимально комфортним і легким.

Fiesta ST

Електронна система курсової стійкості (ESC)

Дана система допоможе Вам у проходженні найскладніших умов руху. Вона має 3 режими, які ви можете вибрати самостійно в залежності від вимоги – “ESC ВКЛ”, “ESC ковзання”, або повністю вимкнути – “ESC ВИКЛ”.

Детальніше про Fiesta ST


Технические характеристики данной модели автомобиля уточняйте у консультантов дилерского центра Форд по телефону: ‎(044) 591-50-00
Детальніше про Fiesta ST для тебе!
Виберіть інформацію, яку ви хотіли б знати про Fiesta ST

Ford Fiesta ST Перше враження

Потужність у 182 кінських сили, розгін 100 км за 6,9 секунди, 1600 до 5000 об/хв з максимальною швидкістю 223 км/год, комфорт і простір салону, сучасні технології – хетчбек Fiesta ST не залишить Вас байдужим і зможе вразити. У таких великих містах, як Київ, Харків чи Одеса, ви точно не залишитеся непоміченим на такому авто.

Дизайн Форд Фієста СТ

Екстер'єр даного авто був розроблений, щоб відповідати всім параметрам компактного спортивного автомобіля. Це висока продуктивність, легке маневрування завдяки спортивній підвісці і стійкість в найскладніших поворотах.

Революційна технологія EcoBoost вмістилася в легкий і компактний корпус, а алюмінієві складові допомогли знизити вагу, що, в свою чергу, надало даному автомобілю приголомшливу економію палива – до 5 л на 100 км.

Викиди CO2 нового Форду Фієста СТ знаходяться на мінімальному рівні 138 г/км. Україна поступово переходить на європейські стандарти, і низький рівень СО2 допоможе зменшити негативний вплив на екологію.

Динаміка управління

Система Torque Vectoring Control допомагає максимально точно управляти поворотом автомобіля – балансує крутний момент двигуна між передніми колесами відповідно до дорожного покриття і умов руху. Працюючи зі швидкістю 100 раз в секунду, дана система  в 33 рази швидша, ніж одне кліпання очима. Це гарантує краще зчеплення і надточне управління авто, коли на швидкості Ви входите в круті кутові повороти.

Електричне рульове управління з електроприводом (EPAS) автоматично налаштовується, щоб забезпечити легке рульове управління в різних умовах – коли ви паркуєтесь, і більш жорстке – для більшого контролю на автомагістралях. На відміну від традиційного рульового приводу з підсилювачем, який працює безперервно і споживає енергію і паливо, система EPAS працює лише при необхідності, що ще більше покращує економію пального.

Fiesta ST оснащений спеціальним звуковим резонатором для створення потужного спортивного звуку двигуна прямо в кабіні, коли ви прискорюєтеся. Рівень звуку контролюється, так що Ви можете насолоджуватися тишею і спокоєм під час звичайного руху.

Система Ford Keyless Entry допоможе вам закрити або відкрити автомобіль, не виймаючи сам ключ з сумки або кишені. Коли руки зайняті покупками або речами, цей функціонал стає дуже зручним.

Технічні характеристики

Новий Ford Fiesta ST був спеціально спроектований командою Форд, базуючись на концептах спортивних автомобілів. В результаті двигун EcoBoost 1.6 був розроблений для забезпечення більшої потужності і зчеплення з дорогою. Знижена на 15 см підвіска призначена для точного управління автомобілем. Сила і потужність – це ніщо без контролю. Ось тому кожна деталь Ford Fiesta ST була так розроблена і спроектована, щоб надати Вам цей контроль.

Купівля Форд Фієста СТ

Ціна на новий Ford Fiesta ST прийнятна для будь-якого споживача. Тим більше, що автомобіль можна використовувати як в щоденних міських умовах, так і для спортивних гонок – він з легкістю буде переключатися на поставлене Вами завдання. Купити Ford Fiesta ST – це вигідна покупка, що подарує комфорт, безпеку, маневреність управління і задоволення від поїздки.

Зустрічай весну разом із Ford “ВіДі-Край Моторз”!

ford