Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
Бренд:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуга
Державний номерний знак
Бланк свідоцтва
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля
Доступні кольори
Оберить колір авто
Аксесуари
Чи бажаєте докладно ознайомитися з інформацією?
Детальніше про Ford Fiesta

Купити Новий Форд Фієста – означає отримати повний набір інноваційних функцій для комфортної подорожі. Ви можете вибрати три- або п'ятидверний варіант хетчбека. Навіть у базовій комплектації модель вирізняється легким управлінням, вишуканим дизайном і високим рівнем безпеки.

Компактний, але потужний автомобіль призначений для міських магістралей і подорожей за містом. Новий двигун на 30% потужніший за попередній, але при цьому споживає менше пального. Економію забезпечує функція Ford ECOnetic Technology.

Функція Ford MyKey дозволяє налаштувати параметри індивідуально, гарантуючи безпечний рух і комфорт:
●    нагадування про перевищення та обмеження швидкості;
●    максимальна гучність звучання;
●    заборона на вимикання функції «допомога водієві».

Салон новенького Ford Fiesta New – поєднання функціональності та візуальної привабливості. Приємну атмосферу світлого та просторого інтер'єру створює невеликий панорамний люк, забезпечивши природне освітлення. Дах відкривається одним натисканням на кнопку, що не відволікає водія від дороги.

Безпека та легкість керування

Процес керування також полегшує функція голосових команд. Ви зможете телефонувати, обирати музику та налаштовувати навігацію. Подушки безпеки полегшують силу удару та захищають під будь-яким кутом. Форд Фієста оснащений передніми та задніми ременями безпеки, сигналізаторами, що нагадують про непристебнутих пасажирів. Функція екстреного гальмування дозволяє миттєво загальмувати в непередбачуваній ситуації: тиск на гальма посилюється автоматично.

Інтелектуальні технології

Круїз-контроль допомагає підтримувати обрану швидкість. Якщо під час руху система виявить перешкоду, темп знизиться автоматично. Також передбачена функція безпечного паркування, яка допоможе визначити, чи вистачає місця для паркування, та виявити перешкоди. Завдяки встановленій камері Форд Фієста самостійно визначає смугу вашого руху та повідомить, якщо ви випадково з'їхали (візуальним сигналом або вібрацією керма).

Сигналізація Thatcham дозволить уберегти автомобіль від проникнення зловмисників. Система подвійного замикання блокує відкриття дверей, навіть коли злочинець спробує потрапити в автомобіль, розбивши вікно.

Ford Fiesta New, придбати який ви можете в нашому дилерському центрі, – це невеликий, маневрений і легкий у керуванні автомобіль. За доступну вартість ви отримаєте автомобіль з повним набором інноваційних функцій, вишуканим салоном, який анітрохи не поступається дорожчим конкурентам. Ознайомитися з варіантами комплектації краще на нашому сайті.